Coyote Premium Wheel Accessories Wheel Spacer - 5110-30-65-M12125
Check if this part fits your vehicle Select your vehicle to confirm fitment before you buy.
Select vehicle
Wheel Spacer - Bolt-On Spacer Kit - 5x110 (25mm) 65.1m w/M12 1.25 Bolt
Manufacturer part number: 5110-30-65-M12125
No shipping options
Products specifications
Attribute name Attribute value
Finish Black Anodized
Thread M12 x 1.25
Bolt Pattern 5 x 110mm
Lug Finish Black Anodized
Wheel Bolt Pattern 5 X 110mm
Adapter Thread M14x1.5
ID Vehicle Side 65.10mm
Thickness 30mm (1.18 )
Vehicle Centerbore ID 65.10mm