Coyote Premium Wheel Accessories Wheel Spacer - 5112-25-66-M1215
Check if this part fits your vehicle Select your vehicle to confirm fitment before you buy.
Select vehicle
Wheel Spacer - Bolt-On Spacer Kit - 5x112 (25mm) 66.56m w/M12 1.5 Bolt
Manufacturer part number: 5112-25-66-M1215
No shipping options
Finish Black Anodized
Thread M12 x 1.5
Hex 17mm Hex
Bolt Pattern 5 x 112mm
Lug Finish Black Anodized
Material 6061-T6 Aluminum
Hub Centric Yes
Wheel Bolt Pattern 5 X 112mm
Adapter Thread M14x1.5
ID Vehicle Side 66.56mm
OD Wheel Side 66.56mm
Diameter 150mm
Thickness 25mm (0.98 )
Vehicle Centerbore ID 66.56mm