Coyote Premium Wheel Accessories Wheel Spacer - 5112-30-66-M1415NL
Check if this part fits your vehicle Select your vehicle to confirm fitment before you buy.
Select vehicle
Wheel Spacer - Bolt-On Spacer Kit - 5x112|20mm|M66.56
Manufacturer part number: 5112-30-66-M1415NL
No shipping options
Finish Black Anodized
Thread M14 x 1.5
Bolt Pattern 5 x 112mm
Lug Finish Black Anodized
Wheel Bolt Pattern 5 X 112mm
Adapter Thread M14x1.5
ID Vehicle Side 66.56mm
OD Wheel Side 66.56mm
Thickness 30mm (1.18 )
Vehicle Centerbore ID 66.56mm