Coyote Premium Wheel Accessories Wheel Spacer - 5120-25-74-M1215BLK
Check if this part fits your vehicle Select your vehicle to confirm fitment before you buy.
Select vehicle
Wheel Spacer - Bolt-On Spacer Kit - 5x120 (25mm) 74.1m w/M12 1.5 Blk Bolt
Manufacturer part number: 5120-25-74-M1215BLK
No shipping options
Hub Centric Yes
Wheel Bolt Pattern 5 X 120mm
Adapter Thread M14x1.5
ID Vehicle Side 74.10mm
OD Wheel Side 74.10mm
Diameter 164mm
Thickness 25mm (0.98 )
Vehicle Centerbore ID 74.10mm
Finish Black Anodized
Thread M12 x 1.5
Hex 17mm Hex
Bolt Pattern 5 x 120mm