Coyote Premium Wheel Accessories Wheel Spacer - BMW5120-17-741.4
Check if this part fits your vehicle Select your vehicle to confirm fitment before you buy.
Select vehicle
Wheel Spacer - 6061 Billet Aluminum - 5 on 120mm - 17mm - 74.10 OD/ID (4 Pack)
Manufacturer part number: BMW5120-17-741.4
No shipping options
Products specifications
Attribute name Attribute value
Finish Black Anodized
Bolt Pattern 5 x 120mm
Lug Finish Black Anodized
Wheel Bolt Pattern 5 X 120mm
ID Vehicle Side 74.10mm
OD Wheel Side 74.10mm
Thickness 17mm (0.67 )
Vehicle Centerbore ID 74.10mm