Coyote Premium Wheel Accessories Wheel Spacer - FD6135-12.7-871
Check if this part fits your vehicle Select your vehicle to confirm fitment before you buy.
Select vehicle
Wheel Spacer - 6061 Billet Aluminum - 6 on 135mm - 12.7mm - 87.1 ID
Manufacturer part number: FD6135-12.7-871
No shipping options
Products specifications
Attribute name Attribute value
Finish Black Anodized
Bolt Pattern 6 x 135mm
Lug Finish Black Anodized
Wheel Bolt Pattern 6 x 135mm
ID Vehicle Side 87.10mm
OD Wheel Side 87.10mm
Thickness 12.7mm (0.50 )
Vehicle Centerbore ID 87.10mm