Coyote Premium Wheel Accessories Wheel Spacer - MB5112-15-666
Check if this part fits your vehicle Select your vehicle to confirm fitment before you buy.
Select vehicle
Wheel Spacer - 6061 Billet Aluminum - 5 on 112mm - 15mm - 66.56 OD/ID (Collar)
Manufacturer part number: MB5112-15-666
No shipping options
Products specifications
Attribute name Attribute value
Bolt Pattern 5 x 112mm
Material 6061-T6 Aluminum
Hub Centric Yes
Wheel Bolt Pattern 5 X 112mm
ID Vehicle Side 66.56mm
OD Wheel Side 66.56mm
Thickness 15mm (0.60 )
Vehicle Centerbore ID 66.56mm