Coyote Premium Wheel Accessories Wheel Spacer - VWAU-5100112-5-57.4
Check if this part fits your vehicle Select your vehicle to confirm fitment before you buy.
Select vehicle
Wheel Spacer - 6061 Billet Aluminum - 5 on 100/112mm (5mm) 57.10 ID
Manufacturer part number: VWAU-5100112-5-57.4
No shipping options
Products specifications
Attribute name Attribute value
Finish Black Anodized
Bolt Pattern 5 x 100mm
Lug Finish Black Anodized
Wheel Bolt Pattern 5 x 100mm
ID Vehicle Side 57.10mm
OD Wheel Side 57.10mm
Thickness 5mm (0.20 )
Vehicle Centerbore ID 57.10mm