Coyote Premium Wheel Accessories Wheel Adapter - 4110-4110-E10.4
Check if this part fits your vehicle Select your vehicle to confirm fitment before you buy.
Select vehicle
Wheel Adapter - 6061 Billet Alum - 4x110m-4x110m (2.00) 76.2m CB M10 1.25 4 Pcs
Manufacturer part number: 4110-4110-E10.4
No shipping options
Products specifications
Attribute name Attribute value
Finish Black Anodized
Thickness 2.00 in
Vehicle Centerbore ID 76.2mm
Thread M10 x 1.25
Bolt Pattern 4 x 110mm
Lug Finish Black Anodized
Wheel Bolt Pattern 4 x 110mm
Adapter Thread M10x1.25
ID Vehicle Side 76.2mm
OD Wheel Side 76.2mm