Coyote Premium Wheel Accessories Wheel Adapter - 4137-4137-D10
Check if this part fits your vehicle Select your vehicle to confirm fitment before you buy.
Select vehicle
Wheel Adapter - 6061 Billet Aluminum - 4x137m-4x137m (1.75) 110m CB (M10 1.25)
Manufacturer part number: 4137-4137-D10
No shipping options
Products specifications
Attribute name Attribute value
Finish Black Anodized
Thread M10 x 1.25
Bolt Pattern 4 x 137mm
Lug Finish Black Anodized
Wheel Bolt Pattern 4 x 137mm
Adapter Thread M10x1.25
ID Vehicle Side 109.98mm
OD Wheel Side 109.98mm
Thickness 1.75 in
Vehicle Centerbore ID 109.98mm