Coyote Premium Wheel Accessories Wheel Lug Bolt - 86KX49-28
Check if this part fits your vehicle Select your vehicle to confirm fitment before you buy.
Select vehicle
Install Kit - Acorn Seat Bolt (17mm) - M12 1.25 x 28mm
Manufacturer part number: 86KX49-28
No shipping options
Products specifications
Attribute name Attribute value
Style Acorn Lug Bolt
Lug Finish Chrome
Finish Chrome
Thread M12 x 1.25
Hex 19mm (3/4 ) Hex
Bolt Length 60 mm
Shank Length 28 mm