Coyote Premium Wheel Accessories Wheel Spacer - 5100-25-571-M1415BLK
Check if this part fits your vehicle Select your vehicle to confirm fitment before you buy.
Select vehicle
Wheel Spacer - Bolt-On Spacer Kit - 5x100-5x100 (25mm) 57.10m w/M14 1.5 Bolt
Manufacturer part number: 5100-25-571-M1415BLK
No shipping options
Thread M14 x 1.5
Bolt Pattern 5 x 100mm
Lug Finish Black Anodized
Wheel Bolt Pattern 5 x 100mm
Adapter Thread M14x1.5
ID Vehicle Side 57.10mm
OD Wheel Side 57.10mm
Thickness 25mm (0.98 )
Vehicle Centerbore ID 57.10mm