Yukon Gear and Axle Drive Axle Shaft Assembly - YA WF88-31-KIT
Check if this part fits your vehicle Select your vehicle to confirm fitment before you buy.
Select vehicle
Yukon Ultimate 88 Kit for Ford 8.8” Diff with Double-Drilled Chromoly Axles
Manufacturer: Yukon Gear and Axle
Manufacturer part number: YA WF88-31-KIT
No shipping options
Note: The axles in this kit are double drilled for 5 x 4.5" & 5 x 5.5" bolt patterns. The kit eliminates the factory c/clips and increases the overall axle width 1" per side.