Yukon Gear and Axle Drive Axle Shaft - YA GM11.5-30-40.25
Check if this part fits your vehicle Select your vehicle to confirm fitment before you buy.
Select vehicle
Yukon Rear Axle 40.25" for 2011 & up GM 11.5" 30-Spl
Manufacturer: Yukon Gear and Axle
Manufacturer part number: YA GM11.5-30-40.25
No shipping options
Note: Direct replacement for GM 20920663. Long spline length can be cut to fit 35"-40.25" length. 4.760" flange OD