Yukon Gear and Axle Drive Axle Shaft - YA WD44JL-SB-33.2
Yukon 4340 Right Rear Axle D44/ M220 JL Rubicon Narrow Track w/ E-Locker 33.2"
Manufacturer: Yukon Gear and Axle
Manufacturer part number: YA WD44JL-SB-33.2
No shipping options
Note: Not Common in USA ( Fits International Applications); Fits with Axle Code DRE = Narrow Track M220; And with DSE = E-Locker Rear Axle; Left Hand= 33.2" Long Axle; Small Bearing (Set10) Axle = 1.562" ID / 2.875" OD Bearing