Yukon Gear and Axle Drive Axle Shaft - YA WF88-31-LH
Check if this part fits your vehicle Select your vehicle to confirm fitment before you buy.
Select vehicle
Yukon Chromoly Rear Axle for Ford 8.8” with Ultimate 88 Kit, LH, 31.16” Long
Manufacturer: Yukon Gear and Axle
Manufacturer part number: YA WF88-31-LH
No shipping options
Note: For use on vehicles with Yukon Ultimate 88 Kit ONLY. The Ultimate 88 Kit eliminates the factory C-clips and increases the overall axle width 1" per side.