Yukon Gear and Axle Drive Axle Shaft - YA WF88-35-29.25
Yukon Axle Shaft for Ford 8.8” Differential, 29.5" Long, 35 Spline
Manufacturer: Yukon Gear and Axle
Manufacturer part number: YA WF88-35-29.25
No shipping options
Note: 1.564" Bearing Journal Diameter